שלום חנוך. המלך הבלתי מעורער של הרוק בישראל

זמן קריאה: 2 דק'

כאלף אנשים זכו לראות ולשמוע אתמול בלילה (שישי, 26.1.24) את אגדת הרוק בבארבי החדש בנמל יפו שהיה כמובן SOLD OUT.

 

בחוץ, בנמל יפו היה סוער, קר וגשום, ובפנים, בדיוק ב 22:00 עלה לבמה שלום יחד עם הלהקה ומהצליל הראשון של הקול העמוק, החם והמחוספס של שלו – היה ברור שהולך להיות פה עיסוי לאוזניים ולנשמה.

שלום לא פתח הופעות מאז ה-7 באוקטובר, והיה מאד משמח לראות ולשמוע אותו בשיאו. לא פחות.

שלום לא דברן גדול, וזה חלק מהקסם שלו. הוא בא לעשות רוק. המילים שלו נמצאות שם, כמו גם הדעות, ההשקפות, הביקורת והמחאה – הכל נמצא בשירים, בין המשפטים, במילים.

למרות זאת, התכנס לעצמו ברגע אחד מרגש והזכיר את ההרוגים, הפצועים, החטופים, וברגע אחר את הבארבי החדש, שזו הפעם הראשונה שהוא מופיע בו.

שלום חנוך משה לוי צילום אסף דותן muzi

לצד כל הלהיטים הגדולים והמוכרים ששלום שר, כמו מחכים למשיח, חתונה לבנה, מאיה, הדרכים הידועות, ככה וככה, נגד הרוח ואחרים, הרשה לעצמו שלום לבצע גם מספר שירים פחות מוכרים. שלום, כמו שלום, בא עם האג’נדה שלו. לא בא לרצות את הקהל, אלא בא לתת את שלו – ויש לו הרבה מה לתת. זה הקסם שלו.

בגיל 77, שלום הוא פרפורמר יוצא דופן עם יכולות ווקליות מצוינות, עם יכולת לתת בראש ולרגש בעת ובעונה אחת. לא פלא שהיו בקהל כמה וכמה אמני רוק, מהמובילים בישראל שבאו לראות ולשמוע אותו.

שלום חנוך צילום אסף דותן muzi

על הבמה הפליאו יחד עם שלום, שותפו לדרך, משה לוי שעשה רוק על הפסנתר, ואחראי על ההפקה מוסיקלית, ארז נץ עם גיטרה מדויקת שגורמת לבארבי להפוך להיכל רוק אמיתי, זיו הרפז על הבס, ברק קרם בתופים, שפשוט נשמעו מצוין והכניסו את הקהל לדבר עצמו, וטל אבירם על הקלידים והתכנותים. זה נשמע פשוט נהדר ביחד.

אם לא הצלחתם להשיג כרטיסים למופע האחרון, או שלא ידעתם ששלום חזר להופיע או סתם התלבטתם – זה הזמן להזמין כרטיסים למופעים הבאים שלו:

המופע הקרוב של שלום חנוך יהיה בברנרוק בקיבוץ גבעת ברנר ב 16.2.24כרטיסים בהנחה מיוחדת למועדון החברים של muzi כאן >

 

ולאחר מכן יופיע שלום חנוך במרץ ובאפריל בזאפה חיפה, גריי מודיעין וכמובן שוב בביתו, בבארבי החדש בנמל יפו.

כל ההופעות של שלום חנוך כאן >

 

שלום חנוך צילום אסף דותן muzi

עוד תמונות וסרטונים מההופעה של שלום בבארבי מחכות באינסטגרם שלנו – מוזמנים מכאן >

 

אפשר גם להירשם לקבלת עדכונים על הופעות חדשות שלו כאן >

שלום חנוך – לא עוצר באדום בבארבי ת”א 3.2.23

שלום חנוך ב – 120 דקות של רוק אמיתי ובלתי מתנצל, ללא הפסקה לרגע. זה מה שהיה אתמול בבארבי ת”א. הופעת סולד אאוט נוספת של שלום חנוך “קונצרט רוק” נפתחה בשעה 22:00, בשיר שלא מופיע בפלייליסט של ההופעות שלו בשיגרה, אם בכלל. אפשר לראות שאפילו בדף הליין אפ של ההופעה – השיר הזה נוסף ברגע […]

זמן קריאה: 2 דק'

שלום חנוך

שלום חנוך הוא ההגדרה לרוק’נרול אמיתי, הוא והמוזיקה שייצר נצחיים – ולעיתים יש תחושה שחנוך הוא ישות על זמנית. והתחושה הזו מתחזקת בהופעות המטורפות שלו, בהם הוא רוקד וקופץ, ומעביר אנרגיות מחשמלות לקהל, וכל זה כשהוא מעל גיל 70! חנוך נחשב לאחד מראשוני היוצרים של הרוק הישראלי, פריצתו הגדולה כמוזיקאי התרחשה ב-1968 כאשר שיתף פעולה […]

זמן קריאה: 2 דק'
12 ביולי
עמידה
שלום חנוך חיות לילה בבארבי – 12.7
25 ביולי
14 באוגוסט
ישיבה
שלום חנוך
17 באוגוסט
עמידה וישיבה
שלום חנוך באמפי עומר