זמן קריאה: 2 דק'
מיזם ההנצחה נובה 6:29 – NOVA באקספו תל אביב

בסוף השבוע האחרון נפתח למשך כשבועיים מיצג הנצחה 6:29 – NOVA המשחזר את שטח הפסטיבל והאלמנטים המקוריים שנאספו והובאו מהשטח לאחר האסון ובהם: תפאורת הפסטיבל, הבמות וציוד ההגברה, השירותים המחוררים מכדורים, רכבים חרוכים וציוד אישי.

 

המיצג כולל את שרידי השמחה- חפצים מנוקבים, שלדי רכב חרוכים – המשמשים  כעדות קודרת לניגוד החריף בין ערכים נערצים לבין העוקץ האכזרי של מציאות אותה שבת ארורה. בנוסף, ניתן לצפות במסכי וידאו המשלבים תיעוד ייחודי מהמסיבה, הקרנות אומנותיות ואמצעים נוספים כדי לחזור לרגעים הקשים שהתרחשו בשטח הפסטיבל.

כל הכנסות המיצג מוקדשות להמשך שיקום וריפוי חברי הקהילה, הקמת והחזקת מיזמי הנצחה ופעולות הסברה לאומיות בארץ ובעולם.

מתוך ההודעה לעיתונות של מיצג ההנצחה: ” מלאך המוות צולל מטה, יורה מטח של קליעי שנאה החודרים את מעטה האושר כמו משב חורף מקפיא. האוויר הסמיך מצחוק וחברות ,הופך לתמונה קודרת של זוועה בלתי נתפסת. תמימות ואהבה, שפעם ריחפו גבוה יחדיו, מתרסקות אל הקרקע במפולת של חלומות מנופצים.

המסיבה, שהייתה סמל לשמחה גדולה ולאחדות הדדית, הופכת למחזה מצמרר של טרור, וחותמת את מקומה האפל בהיסטוריה.

מאות נשמות לעולם לא יחזרו הביתה. עשרות רבות מוצאים עצמם באחיזתו חסרת הרחמים של אויב אכזר, אלפים נוספים נושאים את צלקות אותו הבוקר, גופם ונפשם מסומנים לנצח.

מיצג זה מוקדש לחברים והחברות שאיבדנו, לאלה שעוד איתנו, ולאלה שעוד ישובו בעזרת השם. WE WILL DANCE AGAIN

 

ניתן לבחור בתאריך ולרכוש כרטיסים כאן >

כרטיס הכניסה יומי ופתוח לכל שעות התערוכה באותו היום:

ימים א׳-ה׳ – 11:00-21:00 | יום שישי – 9:00-15:00 | יום שבת – 10:00-21:00

הכניסה חינם עד גיל 10, אך בשל אופי המיצג אנו ממליצים לא להגיע עם ילדים מתחת לגיל 12

מדריך ההופעות השלם של muzi לפארק הירקון

עונת הקיץ בפתח וזה המועד להתכונן להופעות בפארק הירקון בתל אביב. הקיץ כבר הופיע בפארק אביב גפן בנשף הרוק השנתי שלו, עופר ניסים בקונצרט הגאווה, ובקרוב, מופע ההתרמה של נובה בפארק. אם אתם מתכננים להגיע לאחת ההופעות לערב קסום תחת כיפת השמיים בפארק הירקון, הנה המדריך המלא שיעזור לכקם להפיק את המירב מהחוויה   איך […]

זמן קריאה: 2 דק'
27 ביוני
בחוץ
NOVA – We Will Dance Again נובה בפארק הירקון